Zimní kurz 2025 – odstartoval 19. 1. 2025 a je právě v běhu. Děkujeme za váš zájem, kurz je zcela zaplněn.
Přihlašování na Jarní kurz 2025 je zpuštěno, neváhejte se přihlásit. Kurz bude probíhat od 13.4. a bude mít 1O lekcí. Těšíme se na Vás!!!
Jarní kurz plavání - ČTVRTEK dopoledne
Zapsat seJarní kurz plavání pro miminka 6-12 měsíců
Zapsat seJarní kurz plavání pro děti - od 1 do 4 let- Neděle
Zapsat seJarní kurz plavání PLAVCI od 3 let- PLAVECKÝ BAZÉN
Zapsat seO kurzu
Během roku nabízíme čtyři kurzy plavání – jarní, podzimní, zimní a letní intenzivní kurz. Kurz má 10 až 12 lekcí. Hlavní plavací den je neděle dopoledne a lekce obsahují – vedenou lekci plavání , saunu a masáže dětí a trvá cca 1,5 hodiny. Pro velký zájem se nám podařilo otevřít plavací skupinku pro děti od jednoho roku v zábavném bazénu vždy ve čtvrtek od 10:00. Součátstí jedné lekce v kurzu máte možnost se nechat od nás vyfotit nad vodou i pod vodou.
Doporučujeme sledovat naši facebookovou skupinu, kde zveřejňujeme aktuality, fotografie a příspěvky z jednotlivých bazénů. Lépe si tak dokážete navnímat prostory a atmosféru jednotlivých bazénu i naší práce. Těšíme se na potkání ve vodě i na suchu.
Plavecký bazén
Plavání bude probíhat ve cvičném, zábavném a plaveckém bazénu Relaxačního centra Žďár nad Sázavou. Cvičný bazén je hluboký 50 cm, zábavný 120 cm, plavecký 140-147 cm. Teplota vody je 30,5°C ve cvičném a zábavném, plavecký bazén má teplotu vody 27,5 °C. Atrakce budu v průběhu plavání mimo provoz.
Po plavání následuje ohřátí v sauně, která je nahřáta na 90°C, ochlazovací bazének, sprchy a relaxační místnost, kde probíhají masáže dětí.
Nejčastější dotazy
Kdy se dozvím, jaký je náš plavací čas?
Děti jsou rozděleny do skupinek dle věku a lekce je vedena s ohledem na psychomotorické dovednosti dané skupiny. V které skupince a tedy v kterém čase budete plavat, se dozvíte po uzavření přihlášek, nejpozději týden před zahájením kurzu.
Co je zahrnuto v ceně kurzu?
Cena kurzu zahrnuje vstup do bazénu a sauny pro dítě a dva dospělé. Lektorky, které vás provedou vodou, saunou i masážemi.
Sourozenecká sleva?
Pro sourozence máme připravenou sourozeneckou slevu, pro více informací nás kontaktujte mailem nebo na telefonu.
Jak kurz probíhá a kolik času na bazénu strávím?
Lekce se skládá z 30 minut ve vodě, dále ze sauny a z baby masáží, které se maminky učí dle metodiky Jany Hašplové. Po celou dobu vás provází školená instruktorka. Po masážích můžete jít na odpočinek a dát si něco dobrého do občerstvení, které se nachází přímo ve vestibulu bazénu (mají zde čerstvé bagety, saláty, zákusky a mnoho dalších dobrot). Celková doba strávená s námi včetně odpočinku je tedy cca 1,5 hodiny.
Co se stane, když se lekce nemohu účastnit?
Neúčast v kurzu je nutné vždy omlouvat. Omluvit se lze do 20:00 předchozího dne v našem rezervačním systému. Náhrady si vyberete v rezervačním systému v jiném dostupném kurzu. Není nutné náhrady čerpat na jakékoliv brněnské pobočce, ale i další mimobrněnské. Náhrady může vybírat i sourozenec, který není přihlášen v žádném kurzu. Je ale nutné, aby alespoň jedno Vaše dítě v kurzu přihlášené bylo.
Zameškané lekce z tohoto kurzu je možné převést do následujícího kurzu v případě pokračování v něm, tzn. pouze v případě zaplacení celého nového kurzu. Náhrady mají exspiraci 8 měsíců po vzniku nároku na náhradu. Tedy po dobu dvou následujících kurzů.
Mohu se sebou na bazén přivést doprovod (tatínka, babičku, sourozence)? A jaké pravidla pro doprovod platí?
Na bazén mohou s dítětem jít oba rodiče, sourozenec jako doprovod pouze po domluvě. Pro plavající sourozence nabízíme sourozeneckou slevu. Sourozenec může také vybírat náhrady, ale musí být předem přihlášen do lekce, která je pro něho věkově vhodná. Doprovod předpokládáme, že jde s dítětem také do vody. V případě doprovodu, který není ve vodě je vhodné využít ochoz nad bazénem, ze kterého je krásný výhled na bazén.
Prosíme o ohleduplnost a dodržování klidu pro celou skupinku, doprovod nesmí během lekce fotit nebo natáčet, protože právě toto je nejvíce rušivé pro vedení lekce celé skupiny. Jednou za kurz vás během lekce budeme za malý poplatek fotit a svoji památku z plavání si tak můžete každý odnést.
Jak získám potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu?
Týden před zahájením kurzu vám přijde manuál Pokyny ke kurzu plavání, kde najdete veškeré podrobnosti ke kurzu, včetně toho, kde stáhnout potvrzení o zaplacení pro pojišťovnu. Podmínkou je zaplacení celého kurzu.
Dále Vám rádi vystavíme doklad přímo u našeho stolečku, veškeré informace se dozvíte na informační schůzce.
Co si potřebuji vzít s sebou na lekce plavání?
Pro sebe potřebujete plavky, sprchový gel, ručník a plavecké brýle. Pro děťátko jsou potřeba plavečky s gumičkami kolem nožiček, ručník/sárong, olejíček na masáže a pro větší děti plavecké brýle. Všechny tyto věci lze také zakoupit na informační schůzce nebo u stolečku před každou lekcí.